AA
Műszaki menedzser [ 2020. 10. 06. ]
Műszaki menedzser – termékfelelős mérnök  munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉSI TERÜLETRE

Feladatok:
•    termék csoportok menedzselése – műszaki információs anyagok készítése
•    kapcsolattartás a beszállítókkal
•    árlisták  karbantartása
•    ügyfélkiszolgálás dokumentációval,
•    együttműködés a többi divízióval (gyártás, szolgáltatás)

Elvárások:
•    emberi igényesség - pontos adminisztratív munkavégzés,
•    emberek iránti nyitottság - jó kapcsolatteremtő képesség,
•    szakmai igényesség, érdeklődés és felkészültség technikai, technológiai területen - (méréstechnika – műszerek – gépészeti konstrukciók – autótechnika – számítógép hálózatok stb., szerszámok ismerete előny)
•    jó gyakorlati érzék
•    használható, jó angol nyelvtudás (egyéb nyelvismeret előny: olasz, német)
•    felsőfokú műszaki végzettség
•    B kat. jogosítvány

Előny:
•    értékesítési gyakorlat
•    gépjárművek vizsgálatához szükséges eszközök ismerete

Amit kínálunk:
•    stabilitás – munkatársaink emberi megbecsülése,
•    élenjáró technikai és technológiai területen való tevékenység,
•    az adottságoknak megfelelő területen való munkavégzés,
•    kiváló munkakörülmények között dolgozhat,
•    folyamatos tanulás elvárt és biztosított,
•    versenyképes jövedelmet biztosítunk és egyéb ösztönzőkkel
•    jutalmazzuk az eredményes munkát

A tanulás és fejlődés iránt nyitott pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk.

Önéletrajzukat az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:

raub.zsuzsa@energotest.hu