AA
műszerész_szerviztechnikus [ 2022. 04. 01. ]
Szervizműszerész – szerviztechnikus munkatársat

SZOLGÁLTATÁSI TERÜLETRE  MÁRKÓI KIRENDELTSÉGRE

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK
•    ipari mérőberendezések javítása, karbantartása
•    ipari mérőberendezések pontosság ellenőrzése, kalibrálása
•    technológiai berendezések helyszíni telepítése, üzembe helyezése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
•    középfokú gépész-, villamosipari-, elektronikai szakmai végzettség
•    önálló munkavégzés
•    rugalmasság
•    B kategóriás jogosítvány
•    mobilitás
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
•    helyszíni munkavégzésben szerzett tapasztalat
•    garázsipari gyakorlat
•    járműtechnikai ismeretek
•    technikusi végzettség
•    angol, vagy német alapfokú nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
•    szakmai betanítás
•    változatos feladatok
•    kihívásokkal teli projektek
•    folyamatos fejlődési lehetőség
•    munkakörnek megfelelő teljesítményarányos bérezés
•    hosszú távú munkalehetőség

A tanulás és fejlődés iránt nyitott pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk.

Önéletrajzukat az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:

marko@energotest.hu